مدیر عامل تیم فوتبال دسته دومی سپهر نقش جهان اصفهان متاسفانه در اصفهان مرغ همسایه غاز است بازیکنان ومربیان جوان برا دیده شدن باید از اصفهان کوچ کنند وی همچنین در خصوص مشکلات تیمش برای ادامه حضور در لیگ دو صحبت کرد.

به گزارش  حوزه استان های “وفای قلم” از اصفهان ؛ سیدصادق عبدالملکی مدیرعامل تیم فوتبال دسته دومی سپهر نقش جهان اصفهان در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ورزشی وفای قلم در اصفهان، در خصوص شرایط این تیم برای ادامه حضور در لیگ دو فوتبال کشور، اظهار داشت: سهمیه این تیم، از گیتی پسند است و ما این تیم را از آن ها قرض گرفته ایم، و به خاطر توجه نکردن مسئولان ورزش استان، شرایط خوبی را در لیگ دو سپری نمی کنیم.
لازم به ذکر است این تیم تنها نماینده استان در رده بزرگسالان می باشد که خیل عظیم جوانان اصفهانی باید برای ادامه فوتبال خود دران فعالیت کنند برخلاف دیگر استانها که هرکدام چند تیم در دسته های مختلف دارند.
عبدالملکی ادامه داد: از تمام مسئولان فوتبالی استان اصفهان، عاجزانه خواهش می کنم توجه ویژه ای به بازیکنان تیم ما کنند، واقعا حیف است، ما پتانسیل های زیادی در این شهر داریم، تیم مااز جوانان پویاو پر انرژی تشکیل شده است، ما هفته گذشته با تیم بزرگسالان ذوب آهن بازی کردیم، که با همین جوانان جویای نام، ۳ بر ۲ به این تیم که میلیاردی بسته شده است، باختیم.

مدیرعامل تیم فوتبال دسته دومی سپهر نقش جهان، افزود: دوسال است که تعدادی جوان بومی را استعدادیابی کرده ومشغول فعالیت هستیم که چندنفر از همین تیم دیده شده وبه تیمهای دیگر انتقال پیدا کرده اند ما با همین جوان ها توان صعود از لیگ دو به لیگ یک را داریم اما متاسفانه تمام نگاه مسئولان ورزش استان، به سمت ذوب آهن و سپاهان معطوف شده و هیچ توجهی به این تیم و این جوانان نمی شود.

عبدالملکی در پایان بیان داشت: امیدوارم مسئولان استان سر تمرین تیم ما حاضر شوند و یک بار عملکرد این بازیکنان را از نزدیک ببینند، تا متوجه کیفیت آن ها بشوند که استحقاق توجه بیشتر و حتی پوشیدن پیراهن ذوب آهن و سپاهان ودیگر تیمهای لیگ برتر را دارند در پایان کمال تشکر از جناب اقای هراتیان ریاست هیئت فوتبال ،مربیان وهمکاران وبازیکنان عزیزی که بدون هیچ چشم داشتی با تمام وجود خود را وقف خدمت به فوتبال این شهر کرده اند را دارم.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد