سید عباس طاها بازیکن تیم فوتبال سپهر نقش جهان اصفهان گفت: بنده متولد۱۳۷۴ در اصفهان و در حال حاضر دانشجوی رشته کامپیوتر مقطع کارشناسی مشغول به تحصیل هستم.

 

سید عباس طاها در  گفتگو با خبرنگار حوزه استان های وفای قلم از اصفهان در خصوص شروع فوتبال خود گفت : من از ۶سالگی فوتبال خود را در کوچه و محله آغاز کردم و از سال ۸۳ به صورت حرفه ای به عضویت تیمهای ایران اسپرت، نونهالان سپاهان، نوجوانان شهرداری اصفهان به عنوان کاپیتان و ۴ سال کاپیتان جوانان گیتی پسند بودم و هم اکنون افتخار حضور در تیم سپهر نقش جهان اصفهان را دارم.

سید عباس طاها در خصوص پست بازی و بازیکن مورد علاقه اش افزود:من در پست هافبک وسط بازی میکنم و الگوی من از بازیکنان اروپایی ریکاردو کاکا بود که چند ماه پیش خداحافظی کرد و از بازیکنان داخلی هم محرم نویدکیا الگوی من است که از بچگی علاقه خاصی به محرم و سبک بازی اش داشتم.

طاها در خصوص مشوقین خود گفت:پدر و مادرم خیلی مشوق من بودن و این موضوع باعث شد علاقه خودم هم به فوتبال بیشتر شود و خداروشکر در تیم سپهر نقش جهان (گیتی پسند) تجربیاتی خوبی کسب کردم چون در تیم ما مربیان و بازیکنان بزرگی همچون غلامحسین آقاجان، سید صادق عبدالملکی حمید رضا بابایی و حمید شفاعت هستندضمن اینکه من همیشه توکلم اول به خدا است و دوم به پشتکار و استعداد خودم اعتماد دارم.

بازیکن تیم سپهر نقش جهان در خصوص رقابتهای لیگ دو کشور گفت: لیگ دسته دو لیگ پر افت و خیزی است و بازیکنانی در این لیگ هستند که به راحتی میتوانند حتی در لیگ برتر بازی کنند و از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

سیدعباس طاها در پایان بیان کرد: نه تنها من بلکه همه بازیکنان اصفهانی این خواسته را از مسئولین فوتبال اصفهان خصوصا دو باشگاه سپاهان و ذوب آهن داریم که بیشتر به جوانان و تیم های اصفهانی بها دهند و اگر اصفهان پشتوانه داشته باشد بهترین بازیکنان را تحویل فوتبال ایران خواهد داد.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد