بازیکن تیم سپهر نقش جهان:برایم بازی کردن در تیم شهر خودم افتخار است.

میلاد فیروزنیا بازیکن تیم دسته دومی سپهر نقش جهان در گفتگو با خبرنگار وفای قلم  گفت: متولد آذر ۱۳۷۵ در اصفهان و دانشجو مهندسی شهرسازی هستم که فوتبال حرفه ای خود را از دوران نونهالی شروع کردم و سابقه بازی در تیمهای پایه سپاهان و امید سپاهان و اذین سپهر را دارم و هم اکنون عضو تیم سپهر نقش جهان هستم و پست تخصصی من دفاع است و الگوی من همیشه کارلوس پویول است.

بازیکن جوان تیم سپهر نقش جهان در خصوص مشوقین خود گفت :دوستان و خانواده ام به خصوص پدر و مادرم مشوقان اصلی من بودند که امیدوارم بتوانم با بازیهای خوبی که انجام میدهم جواب محبت این عزیزان را بدهم .

فیروز نیا در خصوص حضورش در تیم سپهر نقش جهان افزود:برایم بازی کردن در تیم شهر خودم افتخار است و امیدوارم به همراه این تیم و با تلاش مضاعف به موفقیت های هرچه بیشتر دست یابیم .

میلاد فیروزنیا در پاسخ به این سوال که آیا این فکر را می کنید بتوانید روزی بازیکن لیگ برتری و لباس تیم ملی را بر تن کنید بیان کرد:صد در صد به این موضوع فکر میکنم و با تو کل به خدا و با تلاشی که تا کنون انجام داده ام باز هم سعی میکنم تلاش خود را بیشتر کنم و امیدوارم که به لباس تیم مورد علاقم و تیم ملی کشورم دست پیدا کنم .

بازیکن تیم سپهر نقش جهان در خصوص تیم ها همچنین سطح رقابت های لیگ دسته دو خاطر نشان کرد:یم های خوبی در لیگ دو حضور دارند و همه برای بردن و جنگیدن و صعود تلاش می کنند و سطح لیگ و مسابقات تقریبا بالا و خوب بوده است .

میلاد فیروز نیا در پایان خاطر نشان کرد :ضمن تشکر از مدیر عامل باشگاه سپهر نقش جهان آقای عبدالملکی و همچنین سرمربی تیم مان آقای حمید بابایی که این فصل زحمات زیادی برای بنده کشیدند خواسته ای هم از مسئولین فوتبال استان دارم مسئولانی که تا کنون برای فوتبال استان زحمت زیادی کشیدندکه امیدوارم توجه بیشتری را نسبت به تیم های پایه استان داشته باشند چرا که بازیکنان خوبی در تیمهای پایه اصفهان حضور دارند که می توانند به عنوان بازیکنان بومی به دو تیم بزرگ سپاهان و ذوب آهن خدمت کنند.

انتهای پیام/

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد